• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

Historie společnosti

17.4. 2017 Nový formát objednání zakázkového zpracování UniKus.cz

Po 3,5 letech nahrazujeme předešlou formu UniCus novou, která v sobě kombinuje snadnou objednávku klasického e-shopu společně s možností zakázkového kusového zpracování.

Předefinované produkty nabízí vlastní dotvoření v rámci volitelných vlastností, jako je barva jednotlivých prvků, velikost, materiál, atd. Například u produktu informační cedulky s piktogramem je možno nakombinovat více než 290 milionu! unikátních zpracování.

18. 6. 2016 Nový produktový web - RZ-Ramecek.cz

Rozšíření nabídky o přímý digitální potisk rámečků pod značku automobilu. Specializovaný produktový web obsahuje fotografie realizací, on-line kalkulaci a podrobné popisy k produktu.

23. 11. 2015 Nový produktový web - Magnet-s-potiskem.cz

Na základě častých požadavků potisku magnetické fólie, jako mobilního značení na auta, nebo ve formě drobných magnetů na ledničku, jsme se rozhodli o samostatný produktový web věnující se těmto možnostem.

5. 8. 2015 Nový produktový web - Deska-s-potiskem.cz

Rozšíření nabídky o přímý digitální potisk deskových materiálů.

5. 10. 2014 Nový produktový web - OdevniJmenovky.cz

Na základě požadavku Našich zákazníků jsme zpracovali specializovaný produktový web věnující se oděvním jmenovkám.

Nové technologie umožnili rozšíření nabídky také o plnobarevné značení jak na plastové tak kovové jmenovky.

léto 2014 nákup technologie

V době krize investujeme do nové technologie, softwarového vybavení a online aplikace. Celková investovaná částka přesáhla 6 miliónů Kč

Cílem investice je rozšíření vlastních výrobních možností a podpora automatizace výrobních procesů.

1. 10. 2013 Nový produktový web - UniCus.cz

Vývoj a možnosti Internetových aplikací nám umožňují přiblížit naší kompletní nabídku i koncovým zákazníkům a firmám bez nutnosti využití služeb zprostředkovatelů.

Cílem tohoto webu je snadné sestavení vlastního výrobku koncovým zákazníkem a to i u výrobků, které jsme dosud mohli nabízet pouze jako vícenákladová řešení.

Maximální možnost samoobslužného zpracování tak minimalizují náklady spojené s administrativou, grafickou přípravou a produkční prací.

Tím se otevírají naše výrobní možnosti také pro Unikátní Kusovou výrobu.

Prvotní nabídka kalendářů bude postupně rozšiřována nejen v oblasti digitálního tisku, ale dále i na ostatní technologie, jako je frézování, řezání, vypalovaní ...

Aktuální nabídka a možnosti na adrese www.unicus.cz

Provoz nahradil 1.4.2017 aktualizovaný systém na adrese www.unikus.cz

15. 08. 2011 Nový produktový web - MujFotoKalendar.cz

Populárním osobním kalendářům jdeme vstříc specializovaným produktovým webem na adrese MujFotoKalendar.cz Nabídka bude každoročně aktualizována a rozšiřována o nové šablony připravené pro Vaše fotografie.

10. 10. 2010 Jsme na nové adrese

Díky zájmu o naše služby a neustálému rozšiřování naší technologie jsme potřebovali více místa, které jsme získali na nové adrese Pod Šancemi 444/1.
Mapku, včetně možností jak k nám, naleznete v našich kontaktech

23. 9. 2010 Rozšíření technologie - Digitální tiskový stroj

Tato technologie rozšiřuje, zrychluje a zkvalitňuje naši nabídku maloformátového digitálního tisku.
Pro více informací o možnostech této technologie, produktech, dokončovacím zpracování a ceník, navštivte naše specializované stránky na adrese www.qprinter.cz

20. 9. 2010 Rozšíření technologie - Vybavujeme knihárnu

K naší nové technologii digitálního tisku rozšiřujeme technologické zázemí umožňující dokončovací zpracování tiskovin.

1. 9. 2010 Nový produktový web - Qprinter.cz

Rozšiřující se poptávce digitálního tisku jsme šli vstříc vytvořením produktového webu, věnující se tomuto zpracování. K dispozici je orientační ceník výrobků a nabídka, která bude postupně doplňována o informace, fotografie výrobků, možnosti malonákladové výroby učebnic, knih, brožur a formulářů. Pro více informací navštivte Qprinter.cz.

4. 5. 2010 Rozšíření technologie - 3D řezačka polystyrenu

Nová řezačka polystyrenu rozšiřuje nabídku řezaného polystyrenu o 3D modely v "nadživotní velikosti" se strojovou přesností.

1. 6. 2009 Nový produktový web - MujPullitr.cz

Stále stoupající zájem o dárkové využívání technologie pískování pro originální značení sklenic a lahví s vlastním popisem vedlo až ke spuštění samostatného produktového projektu - MujPullitr.cz. Na těchto stránkách je zahrnuta výroba nejžádanějšího produktu pískování, a to pivního půllitru s textem či obrázkem dle vlastního přání.

19. 8. 2008 Rozšíření technologie - Gravírování, frézování

Nová gravírka rozšiřuje naši vlastní výrobu o frézování a gravírování. Tato technologie nám umožňuje zpracování materiálů jako kov, dřevo a plast. Skvěle se doplňuje s řezaným polystyrenem u firemních značení svou vzájemnou kombinací. Technologické řešení umožňuje přesné značení a precizní propracování detailů na drobné předměty, přes popis diamantem na oblé plochy až po vygravírování loga na konstrukci motoru.
Pro tuto technologii je v provozu vlastní produktový web na adrese www.gravirka.cz

25. 4. 2008 Rozšíření technologie - řezačka polystyrenu

Nová technologie rozšiřuje naši vlastní výrobu o řezání EPS a XPS polystyrenu. Řezáním deskových materiálů a následnou povrchovou úpravou vytváříme efektivní a krásné prostorové značení do interiéru i exteriéru.
Pro tuto technologii je v provozu vlastní produktový web na adrese www.3D-motiv.cz

1. 1. 2008 Prodej hostingových služeb

Prodejem hostingových služeb společnosti net-Base, bylo ukončeno vlastní poskytování služeb v oblasti programování internetových aplikací a jejich provozování. Nadále poskytujeme služby grafického zpracování Internetových aplikací, reklamních bannerů, ikon a obdobných grafických forem elektronické podpory a propagace.

15. 2. 2006 Změna adresy

Přestěhovali jsme se do provozovny na adresu: Šafránová 26, Praha 10.

1. 1. 2005 Vznik společnosti qp.cz, s.r.o.

Společnost vznikla přejmenováním společnosti NSCOM, s.r.o. Součástí změny názvu byla i kompletní změna firemního image, který uzavírá IT ráz firmy NSCOM a vyzdvihuje základní podnikatelský záměr, kterým je již od roku 1996 propagace a podpora prodeje s vlastní výrobou.

1. 7. 2004 Převzetí aktivit provozované na ŽL

Od počátku podnikání v roce 1995, byla obchodní činnost, která se postupně specializovala v oblasti reklamy. V roce 1999 byla zahájena vlastní značení reklamních a dárkových předmětů převážně ze skla s použitím technologie pískování.
Tímto sloučením a s rozšířenou kapacitou vzrostlo také spektrum vlastní výroby vedoucí k pružnější realizaci požadavků při dodržení stávající vysoké kvality.
Převzaté technologie:

  • pískování skla - značení na láhve, sklenky, hrníčky, vázy, poháry ...

1. 1. 2004 Převzetí aktivit provozované na ŽL

Společnost NSCOM, s.r.o. převzala kompletní výrobní kapacity a technologie provozované na živnostenský list od 1.9.1996. Tímto se definitivně stanovilo zaměření společnosti NSCOM na propagaci a podporu prodeje s vlastní výrobní technologií.
Převzaté technologie:

  • řezání samolepek - samolepky na auta, výlohy, poutače, orientační systémy, dekorace do interiéru i exteriéru ...
  • termotransfer - značení log a motivů na textilní i netextilní materiály, trička s možností personifikace, označení pracovních oděvů, deštníků, brašen, vaků ...
  • perfovazba - kroužková vazba drátem na brožury, katalogy, dokumenty ...
  • tepelná laminace

1. 7. 2003 Prodej vybudované bezdrátové sítě

Vybudovaná přípojná síť pokrývající jihovýchod Prahy (Staroměstské náměstí až Uhříněves) byla prodána společnosti CASABLANCA INT. Tím bylo ukončeno zaměření týmu NSCOM v oblasti informační technologie poskytující připojení k síti internet. Dochází k radikálním technickým a personálním změnám, směřujícím k poskytování kvalitního a bezpečnějšího hostingu webových prezentací, a to vytvořených nejen vlastním týmem. Ve stejnou dobu bylo zahájeno převzetí služeb a výroby dosud paralelně poskytované na základě živnostenského listu, pod právnickou osobu NSCOM, s.r.o.

17. 5. 2000 První vlastní webhostingový server

Vlastním serverem byly rozšířeny služby elektronické komunikace a propagace. Nadále byly všechny námi tvořené prezentace hostovány na vlastním zařízení. Hostingové služby poskytujeme i třetím subjektům.

27. 4. 1999 Vznik společnosti NSCOM, s.r.o.

Prvotním zaměřením firmy byl rozvoj internetu v menších a středních společnostech, jejich připojení k síti Internetu pomocí vlastní vybudované bezdrátové sítě, umožnění elektronického obchodování a služeb elektronické podpory prodeje a propagace.

8. 2. 1999 Elektronická prezentace

Společně se sílící pozici internetu, internetových prezentací a elektronické komunikace rozšiřujeme nabízené služby o zpracování www, při kterých je kladen důraz na zachování celkové image firmy.

1. 9. 1996 Zahájení činnosti

Od svého prvopočátku je cílem kompletní péče o zákazníka v oblasti polygrafické výroby od konzultací, přes grafické návrhy, až po konečný výrobek, který odpovídá požadovanému účelu, při dosažení vyváženého poměru použitých materiálů, technologie, odpovídající ceny a dodržení maximální kvality.