• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

Produkční práce

I když jsme přímý výrobce, nabízíme také služby běžně poskytované agenturami těm zákazníkům, kteří si nejsou jistí vlastním zadáním, případně vyžadují konzultaci před samotným zahájením výroby. Taková konzultace může uspořit značné náklady při chybném zadání. Díky zkušenosti a mnohaleté praxi je možné doporučit realizaci poskytující optimální poměr cena / výsledek vzhledem k očekávanému účelu a užití. Taková optimalizace může uspořit i 40% nákladů oproti zadání bez znalostí možností.

Služby

Základním kamenem našich služeb je přímá komunikace s našimi zákazníky.
Při zahájení dlouhodobé spolupráce se soustředíme na zaměření zákazníka, jeho cílovou skupinu a plány do budoucna. Nedílnou součástí jsou informace o firmě jako takové. Pokud známe dobře své zákazníky a jejich obchodní plány, můžeme na základě našich dlouholetých zkušeností navrhnout směr podpory prodeje a propagace včetně zpracování, vedoucí k cílům zákazníka.

Grafické zpracování

Návrh image, grafická předtisková příprava pro vlastní tisk i zpracování grafických podkladů pro inzerci a jiné využití. Zpracovávaná grafika vychází nejen z požadavku zákazníka, ale doporučíme i vhodné řešení dle našich dlouholetých zkušeností, či vytvoříme zcela samostatně design požadovaného produktu. = více informací =